Anasayfa / Hakkımızda

Şehirde ama şehir gürültüsünden uzaktayız

Hakkımızda


EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

2015 yılında tamamen yenilenen odaları ve dinamik kadrosu ile King Hotel Çankaya alışılagelmiş otel deneyimlerinden farklı bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Şehrin tam merkezinde, Ankara’nın cazibe merkezi olan Çankaya ilçesinde alışveriş ve iş merkezleri ile iç içe konumda havaalanı ve Fuar alanlarına çevreyolu bağlantısı ile konforlu ulaşım sağlıyor.

Ankara’nın göz bebeği Atakule simge yapısına en yakın lokasyonlu otel olma unvanını gururla taşımaktadır.

King Hotel Çankaya her türlü teknik donanıma sahip çağa ayak uyduran konfora sahip tamamı gürültüden uzak Standart ve Studio odalarında, özel olarak dekore edilmiş eşsiz konfora sahip

Studio ve 36 Standart olmak üzere toplam 40 odası ile konfor ve rahatlığı, lobi yaşam alanı ile ev keyfini, alışılagelmişin dışındaki aperatif yiyecek ve içecek menüsü ile dinamik KING lezzetlerini; toplantı salonuyla teknoloji ve ofis rahatlığını; Fitness Center ile sağlığı yaşatıyor.


King Hotel Çankaya - Eşsiz Konum

Ankara’nın kalbi Tarihi Cumhurbaşkanlığı köşkü ve Atakule yapısına, Botanik Parka 200mt mesafede, şehrin tam merkezinde ama şehir tempo ve gürültüsünden çok uzaktayız.


King Hotel Çankaya – İş & Tatil

King Hotel Çankaya kendi bünyesinde bulunan açık ve kapalı otomobil otopark alanı ile yoğun iş gününün ardından aracınızı güvenle ve kolayca park edebilir, ücretsiz hızlı internet bağlantısı ile lobi yaşam alanında işlerinizi takip edebilir yada tatil deneyimlerinizi konforlu kılabilirsiniz.